Almond Oil - 50ml

Additional Info

  • Emri Tregtar: Almond Oil
  • Pershkrimi: Vaj i bajames hidratues dhe zbutes per lekure te thate dhe floke te thate. Flakon 50 ml
  • Prodhuesi: Erbenobili